3DHR.net

Only Men Stuff - Concept car

Offline Lewis

• Hero Member
    • Lewis Design
Jel to "final" boja ili neki sjajni filler ?
--------------------------
Lewis
www.lewis.tomsoft.hr
----------------------------

Offline Goran Stanković

• Full Member
A vele faza III od ne znam koliko. Što se boje tiče brijem da je to to :(
znr

Offline Lewis

• Hero Member
    • Lewis Design
Malo mi je to pre grbavo, tj treba tu jos dosta kitanja, brusenja i svega da bi to izgledalo imalo slicno pravom autu pa cak i izdaleka :(. Zato sam i mislio da je mozda neki sjajni filler koji mozda jos nisam vidio jer inace filler je mat.
Lewis
www.lewis.tomsoft.hr

Offline Goran Stanković

• Full Member
Znam, meni to isto tako zgleda, bilo je nekih problema oko lakiranja koliko sam čuo. Valjda nije isto lim ili pjena+kit...grbavo...a super su krenuli.
znr

Offline Dejan Kober

• Administrator
  • Hero Member
  • 3d studio max
    • DD3D Studio
A čuj, za prvi pokušaj izgleda OK. Na kraju krajeva, ako sam dobro skužio, ovo je bilo tak i tak za probu, tak da sljedeći može biti samo bolji. Jedino da su možda odabrali neku svjetliju boju (čak i bijeli lak), jer bi se onda manje vidjele neravnine.
Malo nas je, a'l nas ima!
DD3D d.o.o.: http://www.dd3d-studio.com/

Offline Goran Stanković

• Full Member
Vidjet ćemo još kako će to sve zgledati na kraju. Postat ću slike dok ne bude gotov.

Samo da vam javim da od nagradnog fonda niš. jbga. tak dak da kemijamo neke druge izvore...

Ja sam malo prtljo po svojoj skici, al na kraju sam zaključio da sam loš :) bilo je zabavno skicu crtat ak niš drugo :)

Znam da se bez n.fonda nemre izazvat interes za 2-3 modela a kamoli za 12, tako da zahvaljujem na interesu.
znr

Offline Lewis

• Hero Member
    • Lewis Design
A čuj, za prvi pokušaj izgleda OK. Na kraju krajeva, ako sam dobro skužio, ovo je bilo tak i tak za probu, tak da sljedeći može biti samo bolji. Jedino da su možda odabrali neku svjetliju boju (čak i bijeli lak), jer bi se onda manje vidjele neravnine.

Nezma bas Koberu, ako se ovako jasno vide neravnine i grbe na ovoim malim fotkam mogu smao zamislit kako izgleda uzivo gdje se na svaki pomak glave vidi neko udubljenje ili neravna linija :(.

Meni ovo izgleda kao da je neka slabija "vozacica" vozila auto par mjeseci i izudarala ga na parkingu pomalo sa svih strana :D.
Lewis
www.lewis.tomsoft.hr

Offline Goran Kruhonja

• Hero Member
    • ANALYZER - Portfolio
ma taj  body sada stavimo na moj Mondeo iz 98' i super :D Bolji lak od ovoga koji mi je sad na autu :D :D :D
--