3DHR.net

Only Men Stuff - Concept car

Offline Lewis

• Hero Member
    • Lewis Design
Hahah da dobra ti je ova Alex :).

Uglavnom ovaj gore pickup nemoze "procurit" u autopraoni jedino je malo zeznuto uci u njega, mos samo stat i cekat da te "poklope" s sasijom kao u Nascaru :D. :D.
--------------------------
Lewis
www.lewis.tomsoft.hr
----------------------------

Offline Ivica Horvat

• Hero Member
Može dakle bit i podmornica:)
Nego, što ćemo? Oćmo poslati autorima originalnih koncepata ovdje na galeriji
info na mail da si pogledaju thread i promisle o adaptaciji svojih modela i prijave ih
za "natječaj" ili ćemo pripremiti thread u nadi da ga neki namjernik pročita?
Iako, znam par dečkiju ovdje koji tako "štancaju" aute, da bi valjda stigli napraviti
i do sutra koji iz nule da ustreba - mislim, slikat se kraj svojeg auta "snova" nije ni
bezvezna nagrada, trebalo bi još staviti uvjet dase autek mora posuditi autoru
za slikanje barem na tjedan dana ;)
doh!

Offline Lewis

• Hero Member
    • Lewis Design
Da Ivice postoji i taj dio gdje "za slavu" ima onih koji bi to i odradili za dzabe samo da se slikaju kraj svog "djela" i postujem to ali mislim da bi opt trebao biti neke garancije da ce to uopce biti ispostovano jer ako doticna firma nakon odabira modela dobije ponude za izradu tog vozila u prirodnoj velicini (bilo kojom tehnikom pa makar bio i origami :)) i odluci da ima je to ipak pre skupo (je rkolko vidim jos nema informacina ni gdje ni po kojoj cijeni bi se to radilo) i "zaboravi" na taj pothvat sto onda ?

Naime mene zanima moze li bar biti neki ugovor/garancija da ce pobjednicki model biti izradjen da ne bude "uzalud vam trud sviraci" :).?
Lewis
www.lewis.tomsoft.hr

Offline Ivica Horvat

• Hero Member
A ne, to bi naravno moralo biti definirano ugovorom.
No neću se petljati, ja ipak mogu svojeg tutaća smjestit
u dvorište i virtualno - netreba mi izrada makete 1:1:)
doh!

Offline Goran Stanković

• Full Member
Prvo da za zahvalim na interesu.  :)

@Lewis - Da zbog tih nekih razloga ne bih htio da sad ekipa modelira from scratch. Prvo bih htio da netko posta rend svog koncepta da možemo proslijedit i saznat više o svemu tome...cijenu, način izrade, itd... Jer po meni ako to netko ne može izvesti vjerodostojno i kvalitetno, baš i nema smisla. Nitko neće stat kraj nečega što je netko sfušo.

Definirat ugovorom sve naravno.

što se kontensta tiče definitivno ne sumnjam u vašu procjenu najboljeg modela koji bi trebalo napravit samo je sranje što oni točno mogu napraviti. Tak da ne bi sad ispalo baš kako veli Lewis "uzalud vam trud svirači".

Ne znam kaj da vam velim više. Treba mi koncept, izrendani nacrt i pristanak autora pa da razjasnim sve to s svojima.

Inače sam i ja veliki skeptik ali mi se čini kao ok ideja za promociju 3dhr-a i autora. Prvo kaj sam pitao kad sam čuo za ideju je kaj mi zapravo imamo (firma) od toga, pa ispada da zapravo samo želimo atraktivan sadržaj za event i fizičeke modele dok autorska prava zadžava autor.

Malo sam ljen pa nisam pročešljao galeriju i direktno slao upite autorima... Kužim ako netko ne želi dati izraditi model bez naknade samo bi ga molio da ostavi neki reply tipa ko Lewis di je napisao "bez nekog "poticaja" nebi se ukljucivao"...

Poz

znr

Offline Ivica Horvat

• Hero Member
Malo sam ljen pa nisam pročešljao galeriju ...
Pa nije ti to tako teško: klikni na npr.
http://smasher.3dhr.net/galerije/1_stari_radovi/56_bmw_z4/ (stvarno nije žnjora, prvi je izletio na galeriji :P )
i dolje će ti se pokazati slični radovi drugih autora, pa polako samo kliketaš:)
doh!

Offline Lewis

• Hero Member
    • Lewis Design
Pa posto treba biti vec gotov i treba biti NEPOSTOJECI auto/concept pada mi na pamet Fenringov Enkil RS ?

http://www.3dhr.net/galerija/Fenring/enkil_rs/1559_enkil_rs.jpg
Lewis
www.lewis.tomsoft.hr

Offline Goran Stanković

• Full Member
@Lewis

e tako nešto  :). Čini mi se da sam ga vidio u izdvojenim radovima... bum provjerio s svojima pa ako more, kontaktiram autora...
znr

Offline Goran Stanković

• Full Member
provjerio sam za Enkil-a...Taj je prekompliciran. :(

uglavnom kao testni model za napraviti rade ovo:

...ne pitajte kak sad aston martin...trebao bih biti uskoro napravljen pa postam fotke. Baš me zanima kako bu to zgledalo.

@Ivica - Tnx na češljanju galerije. Btw, meni nije loše što možeš birati hoćeš li da se prikazuje na naslovnoj ili ili ne. Jasno piše nemreš fulat tak da je feature a ne bug ;)

Uglavnom ovakav tip koncepta je u pitanju.
« Last Edit: May 09, 2011, 10:19:32 AM by Goran Stanković »
znr

Offline Goran Stanković

• Full Member

Offline Lewis

• Hero Member
    • Lewis Design
Solidno to izgleda vec sad, treba samo jos dosta kitanja/busenja/rezanja/brsuenja... :).
Lewis
www.lewis.tomsoft.hr

Offline Goran Stanković

• Full Member
da, ima još i dijelova koji idu naknadno, one rešetke i to. kad se to popegla/zlakira to bu to.
znr

Offline Ivica Horvat

• Hero Member
koji je to materijal? što ako se koji dio odvali previše? Ima načina za lijepljenje?
Jeste li se raspitivali za takav dio, da postoji kakav cnc za obradu?
doh!