3DHR.net

skica i 3D

Mark · 4 · 2230

Offline Mark

• Full Member
bok. Ovako, jel bi se mogo neki natjecaj organizirat u ovom smislu....dakle, vecina nas tu prije nego napravi 3D rad nacrta  skicu na papir,(dobro neki i u glavi samo), vidio sam da neki to nacrtaju u stilu a neki samo jednostavnu skicu, a vjerujem da neki i se samo bave crtanjem bez 3D-a i obrnuto...neznam sad u kolikom broju vas ima, nadam se dovoljno velikom...zamisao je ta da to bude natjecaj skica i gotovih radova...znaci, prvo se postaju skice ( neke teme koja se oderedi), najbolja/najorginalnija skica dobiva prvo mjesto, a zatim ti isti sudionici naprave 3D rad na tu skicu koja je na prvom mjestu te se onda naj rad ocjenjuje...nesto ko dva u jednom... :D   ovo je cisto iz ubijana vremena, druzenja i zanimljivosti raznoraznih...
nadam se da ce bit zainteresiranih........... 8)
where the fuck r u??

Offline Mark

• Full Member
i tema bi mozda mogla da bude nekakav napusteni svijet...ne sad da svi prate temu u stopu, prave srusen grad, prljav i stajaznam...nego da bude vise opsirno...npr. u prvom planu limenka koja je napol hrdava, a onaj dio koji nije hrdav da ima odsjaj tog grada, neke zgrade, starog auta, spaljenog drva i sl...
where the fuck r u??

Offline Tin Talijan

• Global Moderator
  • Hero Member
  • *
  • : I Reject Your Reality and Substitute My Own :
Hmm...
Nažalost, mislim da bi to bilo teško ostvarivo jer nas većina na forumu nema baš previše vremena. Ako si vidio, već traje jedan projekt "Rivendall" http://www.3dhr.net/forum/index.php?board=67.0
Čak je i on već malo zapušten, a sad da se krene na nešto novo, mislim da neće biti moguće. Ustvari, vidi sad što bude, ali veliki dio članova nema vremena za ništa drugo osim svoga posla i osobnih stvari...

Offline Mark

• Full Member
da, vidio sam taj projekt...al eto samo sam dao ideju pa...sta bude bude...
where the fuck r u??