3DHR.net

Offtopic: 3dhr rendering natječaj: Interijer

Guest · 50 · 11282

Offline Ivica Horvat

• Hero Member
A... ovo nije thread za slike, ovo je za svadju,
pardon raspravu o poimanju umjetnosti unutar zadanih
gabarita narucitelja u pojedinim segmentima
3d likovnog izrazavanja :)  :P
doh!

InTercepto

• Guest
razlicitih ali potpuno razlicitim projektima gjd eje vjeruj mi potrebna prilicno velika kreativnost.  Kada si vidio da je Kizo dobio prvu nagradu na natjecaju na evermotionu rekao si da oces intervju sa Kizom, a ja ti mogu reci da je on potrosio manje od tjedan dana da isproducira tu scenu, sad je moje pitanje tebi sta bi bilo da ju je radio mjesec ili dva i da je strika samo po njoj kao sto ti strikas u svom uredu po zelenilu samo... razmisli si malo o tom! i daj malo jebenog respekta.
Deane, a i ostatak ekipe, molim vas da u vasim komentarima izbacite blur iz razgovora, jer moja misljenja nisu misljenja moje firme. Stoga, bas kao sto religijsko politicko opredjeljenje stavljamo izvan konteksta, ostavite i moju firmu.
Necu se vise vracat na temu jer smo vecinu rekli, presiroko ici i usporedjivati sa drugim djelatnostima nema smisla jer se razvodni rasprava.
Ja sam jos za interview, jer je u dometu arh kizo bar neko osvjezenje ... vecina aviz radova uopce i ne dobiva komentare po galeriji, koliko sam primjetio, dok tehnicki inferiorniji radovi sa nekim duhom cesto dobivaju kritike, prijedloge, pohvale.
Respekt da, sa tehnicke strane, iako ne kao prema jednom 3D Generalistu tipa Brajan, a kreativni daleko zaostaje za tehnickom linijom. Jer sloboda izrazavanja nije brkanje pojmova vec plodno tlo za kreativne ideje.

kizo

• Guest
a ja tebe molim da u svojim buducim komentarima izostavis vrjedjanje i omalovazavanje arh.viza i ljudi koj se time bave.....ako nista drugo presuti jer ipak vejrujem da ti nije od zivotne vaznosti

"Necu se vise vracat na temu jer smo vecinu rekli, presiroko ici i usporedjivati sa drugim djelatnostima nema smisla jer se razvodni rasprava."

-neces se ti vracati na temu jer nemas argumenata i to nikakvih.....sa takvima bas i nema smisla diskutirati

"Jer sloboda izrazavanja nije brkanje pojmova vec plodno tlo za kreativne ideje."

lol...i opet skroz naopako okrenuto.....bit ce da od silne superiornosti nije lako ni naj jednostavnije razumjeti

ajde uzivaj......kreativno oplai ivy u sobicu :) i sretno stari

bar su ti radovi odlicni

Offline Dejan Kober

• Administrator
  • Hero Member
  • 3d studio max
    • DD3D Studio
OK, ste sad konačno gotovi? Ste si rekli što ste imali? Možemo zaključati temu da se više ne vode bespotrebne i besmislene rasprave? Ili ju čak pobrisati?
Malo nas je, a'l nas ima!
DD3D d.o.o.: http://www.dd3d-studio.com/

Tonco

• Guest
jb te ovo kao da je forum književnika koliko pišete, postavljajte te radove nema ništa mjesec dana u izdvojenim radovima a price ima kolko oces.