3DHR.net

Projekt: wallpaper za 3DHR.net

Ivan Vuzem · 124 · 26159

Offline Ivan Vuzem

• Authorized Rhino Trainer
  • Administrator
  • Hero Member
    • GEM-CAD

Offline Lewis

• Hero Member
    • Lewis Design
Ne sekiraj se Dejane, to Ivan samo nabija postcount sa OT-om :D :D :P :P :P
--------------------------
Lewis
www.lewis.tomsoft.hr
----------------------------

Offline Hrvoje Kmoniček

• Hero Member
  • Tride Studio
ajde sad dejane napravi jednu kako drži jaje, opće je poznato da je to robotima teško :D

ajmo ljudi, čeka se još wallpapera.....ja bi volio sad navaliti na max, ali ide se na more i nema me tjedan dana na forumu, a do tada, očekujem i novi sajt :D :D ;D
"911 emergency...there's a handsome guy in my bathroom...ooh...wait...cancel that..it's just me." -Johnny Bravo :)

Offline Tomislav Damjanović

• Administrator
  • Hero Member
  • SolydK + Blender 3D
ajde sad dejane napravi jednu kako drži jaje, opće je poznato da je to robotima teško :D

ajmo ljudi, čeka se još wallpapera.....ja bi volio sad navaliti na max, ali ide se na more i nema me tjedan dana na forumu, a do tada, očekujem i novi sajt :D :D ;D

ma ima Koberov Robi "soft" hands :D fino je sredio "jastucice" gumirane tako da je gentle nije samo sirova snaga ;)

Offline Marko Fuček

• Newbie
  • *
  • ajde da se drogiramo,nek se oci sjaje
logo je fakat isti kao i testni primjerci za mental ray...mislim taj čajnik imaš gotov u mayi kao brush :D
markfuce@gmail.com vivala gmail :)

Offline Dejan Kober

• Administrator
  • Hero Member
  • 3d studio max
    • DD3D Studio
Da, znam da je sličan, zapravo je to taj isti čajnik...a ima ga i u 3d studiu i u gotovo svim 3d progamima kao defoultni model.... a u tome je i ponata... taj čajnik se u neku ruku poistivjećuje sa 3d-om, jer je bio jedan od prvih kompleksnijih 3d modela, tako da onda time i predstavlja namjenu i temu stranice... Navodno je davnih dana ekipa znala napamet napisati koordinate svakog vertex-a tog čajnika  ;D ;D
« Last Edit: August 18, 2008, 02:00:18 PM by Dejan Kober »
Malo nas je, a'l nas ima!
DD3D d.o.o.: http://www.dd3d-studio.com/

Offline Hrvoje Kmoniček

• Hero Member
  • Tride Studio
evo još jedan moj entry kad vidim da su svi drugi zauzeti....nije baš najbolji, al eto....
"911 emergency...there's a handsome guy in my bathroom...ooh...wait...cancel that..it's just me." -Johnny Bravo :)

Offline Dejan Kober

• Administrator
  • Hero Member
  • 3d studio max
    • DD3D Studio
He, he... baš je COOL wallpaper ;D ;D ;D ;D ;D Savršen za osvježenje u ovim vrićim ljeznim danima! ;D;D;D;D

@Ivica Horvat: E, ovo mi je zakon citat sa onog linka: "...here is something mysterious and special about The Teapot. It's not just any teapot - it's "The" teapot." ;D ;D
Malo nas je, a'l nas ima!
DD3D d.o.o.: http://www.dd3d-studio.com/

Offline Ivica Horvat

• Hero Member
je...mislim da ga i ovdje imamo po testovima i pokaznim primjerima. mogli bi sljedeci "natjecaj" poskupljati svoje teapote :)
doh!

Offline Hrvoje Kmoniček

• Hero Member
  • Tride Studio
evo nakon dugih dana bez inspiracije i 3d-a, danas otvorih CGSociety  idobih inspiraciju. ma pogledajte sami, a btw, kakva je to sada suša na 3dhr-u, ajmo ljudi, uskoro škola, živite dok se može(oni koji idu u školu)

Offline Tomislav Damjanović

• Administrator
  • Hero Member
  • SolydK + Blender 3D
neobicno ali fora,,,,,,,, moze jedan render s tamnom pozadinom??

Offline Hrvoje Kmoniček

• Hero Member
  • Tride Studio
evo nakon plave, crne, crvene, sve same tamne pozadine, nijedna nije privlačna kao bijela, sori :)

Offline Vjekoslav Kiralj

• Hero Member
    • Kiralj3d
evo i nešto od mene, nije baš wallpaper dimenzija... al eto napravio za 3dhr :)

ovo je manja slika, fullsize je u raru