3DHR.net

Projekt: wallpaper za 3DHR.net

Ivan Vuzem · 124 · 26160

Offline Ivan Vuzem

• Authorized Rhino Trainer
  • Administrator
  • Hero Member
    • GEM-CAD
Evo, pošto se zadnjih par dana ne odvajam (doslovno) od ekrana jer radim na novom 3dhr-u, drži me hype za sve vezano, pa se tako i kupe okolo kojekakve ideje, od kojih je ova.
Bilo bi lijepo da vaše predivne radove (postojeće ili buduće) iskoristimo za izradu wallpapera za naše desktope sa 3dhr logom.

Wallpapere bi bilo idealno raditi za sve standardne rezolucije, no za početak ćemo se zadovoljiti i sa par različitih reza.

Standardne rezolucije:
800×600, 1024×768, 1152×864, 1280×1024 , 1280×800, 1280×960 , 1400×1050, 1440×900, 1600×1200, 1680×1050, 1920×1200, 2560×1600

Evo, pa prvo da čujemo što vi mislite o ovome. Jel bi željeli sudjelovati u tome, a i na kraju jel bi željeli imati takve wallpapere?
Na taj način bi otvorili novu kategoriju radova (wallpaper) i samim time proširili 3D.

EDIT:
stavio sam u attachment dve verzije loga u zipu... jedna je u .ai formatu, druga je zlatna u png.
« Last Edit: August 09, 2008, 09:14:35 PM by Ivan Vuzem »

Offline Hrvoje Kmoniček

• Hero Member
  • Tride Studio
pa valjda može...sam da se 3dhr raširi... ;D
"911 emergency...there's a handsome guy in my bathroom...ooh...wait...cancel that..it's just me." -Johnny Bravo :)

Offline Dejan Kober

• Administrator
  • Hero Member
  • 3d studio max
    • DD3D Studio
Ajde da probamo ovako; neka natječaj bude samo za izradu wallpaper-a koji će se moći skinuti kao wallpaperi od 3dhr-a. Dakle, to će biti konstantno dostupno svima koji žele wallpaper. Samo se pokušajte držati teme 3dhr-a.... I pazite da ne uzimate nečije slike na koje namate prava za korištenje i tome sl.
3dhr logo mora biti na svakom wallpaperu u jednom kutu, bez obzira ako i tema wallpapera bude logo.
Eto toliko.... nadam se da bude odaziva.....  :-\ :-\

P.S. Ivan bude postao logo za skinuti....
Malo nas je, a'l nas ima!
DD3D d.o.o.: http://www.dd3d-studio.com/

Offline Ivan Vuzem

• Authorized Rhino Trainer
  • Administrator
  • Hero Member
    • GEM-CAD

Offline Lewis

• Hero Member
    • Lewis Design
Nije losha ideja :D.
--------------------------
Lewis
www.lewis.tomsoft.hr
----------------------------

Offline Dejan Kober

• Administrator
  • Hero Member
  • 3d studio max
    • DD3D Studio
Da li bas mora logo biti u formi cajnika?
Pa logo je eto takav....  A pošto bude i to logo koji bude koristila stranica, onda bi bilo dobro da i logo koji bude na wallpaperima bude identičan.... Da sad ne mješamo nešto malo ovako, malo onako....

Offline Alex Knapić

• Hero Member
Obzirom na prepun site kreativaca nebi bio problem napraviti nesto kvalitetniji logo, ali to je samo moje misljenje...

Offline Tomislav Damjanović

• Administrator
  • Hero Member
  • SolydK + Blender 3D
Obzirom na prepun site kreativaca nebi bio problem napraviti nesto kvalitetniji logo, ali to je samo moje misljenje...

hmmm a gdje su ti kreativci?? :D svi samo kukaju "... kad ce novi sajt, kad ce novi sajt....." a nitko ni prstom nebi maknio da se pomogne u "izgradnji" novog sajta,,,,,,,, a nije da se nije pokusalo ukljuciti sve zainteresirane u razvoj novog sajta,,,,,  sad je tako kako je

cajnik je po meni odlican kao logo a ionako je sada vec kasno za izmjene jer se iduci tjedan krece s kodiranjem,,,,,

nek se kreativci samo fino naostre na 3D i pripreme za natjecaje koji dolaze sa novim sajtom ;)

i naravno u iscekivanju novog sajta i svih ostalih novosti koje s njim dolaze kreativnost se moze pokazati na izradi kakvog cool wallpapera ;)

Offline Alex Knapić

• Hero Member
Nudio sam ja pomoc, mozes pogledati di i kako...
Ocito da nije trebala...
Pustimo to, raduje me cinjenica da se radi a to je najbitnije...

Offline Lewis

• Hero Member
    • Lewis Design

Offline Dejan Kober

• Administrator
  • Hero Member
  • 3d studio max
    • DD3D Studio

Offline Hrvoje Kmoniček

• Hero Member
  • Tride Studio
a jel možemo radit slika, wallpapera kolko hoćemo il je osoba ograničena na jedan.....ne znam dal da se raspištoljim il da duboko promislim šta ću napraviti ;D ;D ;D
"911 emergency...there's a handsome guy in my bathroom...ooh...wait...cancel that..it's just me." -Johnny Bravo :)

Offline Dejan Kober

• Administrator
  • Hero Member
  • 3d studio max
    • DD3D Studio
a jel možemo radit slika, wallpapera kolko hoćemo il je osoba ograničena na jedan.....ne znam dal da se raspištoljim il da duboko promislim šta ću napraviti ;D ;D ;D
Ma samo vozi!! Čim više tim bolje!!  ;D ;D ;D ;D ;D