3DHR.net

CroTeam & SeriousEngine 3

Offline Dejan Kober

• Administrator
  • Hero Member
  • 3d studio max
    • DD3D Studio
Tomislav D. mi je maloprije preko MSN-a poslao jedan zanimljivi link:
http://www.seriouszone.com/cms/articles/48_1.php
Članak je datiran na 5.mj 2007. tako da je "malo" zastario, pa me sad zanima da li tko zna kakvo je stanje sa Crotam-om? Jer sam nešto čuo da su se kao raspali, a to bi bilo jaaaakooooo šteta, pogotovo aku se uzmu u obzir slike iz ovog članka.... :-\
Malo nas je, a'l nas ima!
DD3D d.o.o.: http://www.dd3d-studio.com/

Offline Mate Maksan

• Hero Member
  • fanatic
    • moja birtija

Offline Hrvoje Kmoniček

• Hero Member
  • Tride Studio
joj, znam te screenshote i stvarno bi bilo ogromna šteta da se raspadnu....al mislim da nisu, već bi se to pročulo valjda.
volio bi vidjeti ovaj taktički FPS što su najvaljivali, više me zanima od novog SS-a.
"911 emergency...there's a handsome guy in my bathroom...ooh...wait...cancel that..it's just me." -Johnny Bravo :)

Offline brajan martinovic

• Hero Member
izgleda super...ma oni su totalno misteriozni..čuo sam nešto da su se kao raspali ili odpustili dosta artista.. al ko zna..  :-\
*i'm a lumberjack and i'm ok*

Offline Dejan Kober

• Administrator
  • Hero Member
  • 3d studio max
    • DD3D Studio
A to sam i ja čuo pa zato pitam....

Offline Davor Ladavac

• Jr. Member
  • **
Posto sam eto naletio na ovaj topic pa kao level designer u CROTeam-u osjecam duznost da vam kazem da se CROTeam nije raspao nego i dalje radi.  Istina je doduse da se nesto ljudi razislo ali nitko nije otpusten. Tak da se ne trebate brinuti da je tim propao i da vise nista ne radi. Sto se tocno radi se ne smije pricati (zna se kak to ide s poslom, autorska prava  i druge price .....).

Offline Miroslav Brozović

• Hero Member
    • Blender.hr
Ovo je dobra vijest, šteta bi bilo da se jedan croteam raspadne...
Prema zadnjim slikama koje su izašle se vidi da se dosta radi makar su, kolko znam, te slike stare već oko godinu dana...

Offline Tomislav Damjanović

• Administrator
  • Hero Member
Posto sam eto naletio na ovaj topic pa kao level designer u CROTeam-u osjecam duznost da vam kazem da se CROTeam nije raspao nego i dalje radi.  Istina je doduse da se nesto ljudi razislo ali nitko nije otpusten. Tak da se ne trebate brinuti da je tim propao i da vise nista ne radi. Sto se tocno radi se ne smije pricati (zna se kak to ide s poslom, autorska prava  i druge price .....).

se moze znati ce to sto se radi o cemu se nezna puno :D biti out kako je najavljivano 2009. godine??
i mozda ce biti i Linux port za te igre?

Offline Dejan Kober

• Administrator
  • Hero Member
  • 3d studio max
    • DD3D Studio
Fenomenalno! E, to mi je jakoooo drago čuti! Jer iskreno već sam se pobojao za vas... ;) Pogotovo nakon onih screenshotova koji mrak izgledaju! Samo naprijed dečki! ;)

Offline Davor Ladavac

• Jr. Member
  • **

se moze znati ce to sto se radi o cemu se nezna puno :D biti out kako je najavljivano 2009. godine??
i mozda ce biti i Linux port za te igre?

Na zalost nisam ovlasten da takve informacije dajem o poslu. Mogu samo reci da ce se do 2009.-e vjerojatno smjeti vise o tome pricati na cemu se tocno radi. Odnosno ljudi iz tima koji su za to ovlasteni ce do tada mozda vec nesto negdje nekome reci vise, a ja za sada to ne smijem. Mogu samo reci da iako su ti screenshotovi super, a uzeti su iz raznih protoypova i tech demoa kao sto se i vidi iz clanka stvari danas po meni zgledaju jos jace. No o tome ja dalje ne bih. Vec sam samo htio dati odgovor na pitanje "Jel ko zna sto je sa CROTeam-om".

I jos
Hvala na podrski svima koji nas podrzavaju

Offline Tomislav Damjanović

• Administrator
  • Hero Member
:D glavno da se kotacici jos vrte :D

stvari danas po meni zgledaju jos jace

:D sad se izlazak nju "bolestina" od crotema jos vise iscekuje :D

long live seriuos engine 3 ;)

Offline Dejan Kober

• Administrator
  • Hero Member
  • 3d studio max
    • DD3D Studio
I jos
Hvala na podrski svima koji nas podrzavaju
hehe... pa zato nas i imate...  ;) E, evo ja prijavljujem sve članove 3d hr-a ko beta testere jednom kad dođete do te faze (mislim da se nitko nebude bunio radi ovoga)..... tako da kad vam zatreba ekipa voljna testiranja znate di smo.  ;) :D A i na raspolaganju smo i za ostale stvari...

Offline Miroslav Brozović

• Hero Member
    • Blender.hr

Offline Davor Ladavac

• Jr. Member
  • **

hehe... pa zato nas i imate...  ;) E, evo ja prijavljujem sve èlanove 3d hr-a ko beta testere jednom kad doðete do te faze (mislim da se nitko nebude bunio radi ovoga)..... tako da kad vam zatreba ekipa voljna testiranja znate di smo.  ;) :D A i na raspolaganju smo i za ostale stvari...

A eto super jos jos jednom hvala.