3DHR.net

Interstation: Mandalina

Offline Mate Maksan

• Hero Member
  • fanatic
    • moja birtija
Super izgleda...Možda je volan malo pre izdužen, ali je ok ;)

Offline Mario Flipović

• Sr. Member
đa mi se jako osvetljenljenje na gornjoj slici, jedino mi automat s sokovima nekak kocakst, godilo bi mu koji datalj

al iovak izgleda super  ;)

Offline Dejan Šparovec

• Wielder of the Force
  • Pobjednik natječaja
  • Hero Member
  • *
  • not enough mana
Bajk super izgleda s materijalima, samo je malo prečist, ko iz dućana ;)
E i malo se previše bajk i onaj grafit iza njega natječu za pozornost, ako me kužiš...
Osvjetljenje je najs... =)

Offline Dejan Kober

• Administrator
  • Hero Member
  • 3d studio max
    • DD3D Studio
Ola. Odlično! AJ LAJK ET!!!   ;D ;D ;D ;D

E, sad da zadavim malo za savjet; naime, interesira me kako dobiti taj glow efekt na pojedinim djelovima (konkretno na kromiranim dijelovima bajka). Ja sam nešto pokušavao sa video post-om, ali nisam dobio baš neke rezultate. Ako zna netko za kakav tutorial vezan baš uz to bio bih jako zahvalan ili ako možete vi osobno pomoći..... ???

E, da, moram se složiti sa Dejanom; onaj grafit ti je progutao bicikl, tako da se ne vidi dobro ni bicikl a ni grafit......Inaće ostatak je čista petica....
Malo nas je, a'l nas ima!
DD3D d.o.o.: http://www.dd3d-studio.com/

Offline Mario Flipović

• Sr. Member
pa dodaj sam glow efekt texsturi koju oš  :) tj ID texsture koju oš  ;D

Offline Dejan Šparovec

• Wielder of the Force
  • Pobjednik natječaja
  • Hero Member
  • *
  • not enough mana
E, sad da zadavim malo za savjet; naime, interesira me kako dobiti taj glow efekt na pojedinim djelovima (konkretno na kromiranim dijelovima bajka). Ja sam nešto pokušavao sa video post-om, ali nisam dobio baš neke rezultate. Ako zna netko za kakav tutorial vezan baš uz to bio bih jako zahvalan ili ako možete vi osobno pomoći..... ???

Možeš to kao post efekt u photoshopu i to na više načina... npr.
Kopiraj sliku kao novi layer, desaturate, odi u levels i ostavi samo najsvjetlije dijelove gdje hoćeš glow, bluraj i promijeni blending mode u screen ili tak neš.. eksperimentiraj.. osim ako baš moraš/želiš u maxu, onda jedino video post...

Offline Elvis Tomljenović

• Full Member
    • [es] design
Odlicno svijetlo! Svidja mi se.
Imam samo dvije stvari: Radijator lijevo, mozda malo vise reflaksije... ipak je to metal. Mozda na par mjetsta da se malo sjaji.
I bilo bi super kad bi bi bicikl bacao neku sjenu na zid. Znam da svijetlo ide frontalno u njega, ali ovako izgleda kao da je zaljepljen u photoshopu.
Pozdrav
[es] design
savska 80, zagreb