3DHR.net

blueprint - kuće, zgrade....

skaro · 14 · 10599

Offline skaro

• Sr. Member
  • the cake is a lie !!
Malo pitanjce...
di bi mogao nabaviti kvalitetne nacrte kuća ili zgrada, po mogućnosti AutoCAD format (dwg)?
Kopao sam po netu ali sve što nađoh su nekakvi nekvalitetni gif-ovi bez ikakvih detalja.....
...arkit...arhtikual..ne...arhitertualna...ahri.....uff......vizalizacija..vuzaliza.....ne...vizauliz....umphhhhh...fak.....škafiškafnjak.....

Offline Dejan Kober

• Administrator
  • Hero Member
  • 3d studio max
    • DD3D Studio
Hm... dobro pitanje...  jedino možda od kakvog arhitekta ili tak nekaj... a za kaj ti konkretno to treba?
Malo nas je, a'l nas ima!
DD3D d.o.o.: http://www.dd3d-studio.com/

Offline Miroslav Brozović

• Hero Member
    • Blender.hr
Nedavno sam i ja nesto kopao slicne stvari, mislim da se za dwg nacrte treba posteno namuciti ako uopce postoje

Offline skaro

• Sr. Member
  • the cake is a lie !!
Hm... dobro pitanje...  jedino možda od kakvog arhitekta ili tak nekaj... a za kaj ti konkretno to treba?

Za viježbu. Radit napamet se ne isplati, jer odustanem vrlo brzo (probo), A sa nacrtom imam neku nit vodilju pa mislim da bi imao i volje dovršit

@Miroslav: Pretpostavljam da nisi ništa pronašao?!?
...arkit...arhtikual..ne...arhitertualna...ahri.....uff......vizalizacija..vuzaliza.....ne...vizauliz....umphhhhh...fak.....škafiškafnjak.....

Offline Denis Tubok

• Hero Member
e i mene interesuje ima li tih stvari,..
svedno da li se radi o kucama ili o necemu drugome...

Offline Valter Zulijani

• Hero Member
    • Visual Lab
prekrasnih nacrta imaš u mnogobrojnim časopisima za arhitekture i uređenje doma kako naših tako i stranih
dovoljno je da otiđeš u malo veći kiosk - i rješena stvar...

Offline Mate Maksan

• Hero Member
  • fanatic
    • moja birtija
Sad si me Valtere podsitia da ja iman jednu knjigu di ima nacrta.. moga bi skenirat i nabacit vodek slikice  ::)

Offline bajt

• Sr. Member
najbolje ti je posuditi monografije određenih arhitekata
mi na faxu imamo dosta knjiga, pa ako zelis neku posebnu - mogu ti potrazit pa skeniram
ili kupis knjigu u algoritmu il nekoj takvoj prodavaonici (al su cesto te knjige jako skupe, tak da ti se to ne isplati)

Offline Dejan Kober

• Administrator
  • Hero Member
  • 3d studio max
    • DD3D Studio
Evo ako još netko treba nacrte nekih kućica u DWG formatu neka mi se javi na PM.
Malo nas je, a'l nas ima!
DD3D d.o.o.: http://www.dd3d-studio.com/

kizo

• Guest
najbolje ti je posuditi monografije određenih arhitekata
mi na faxu imamo dosta knjiga, pa ako zelis neku posebnu - mogu ti potrazit pa skeniram
ili kupis knjigu u algoritmu il nekoj takvoj prodavaonici (al su cesto te knjige jako skupe, tak da ti se to ne isplati)

a zasto ne to isto traziti na netu?    ima masa nacrta poznatih djela, i jos uz to za takve se radove da naci puno fotki za reference
eto ja sam svoje prve vizove tako odradio

Offline bajt

• Sr. Member

Offline Josip

• Newbie
  • *
ah ne samo ova tema, imam osjećaj da je cijeli site mrtav godinu dana, nitko ništa, no dobro

evo vam dobre stranice sa projektima, a dwg format naćna netu, pa kladio bi se da ne postoje, a ako postoje to je onda nešto bezze, znam jer ih osobno radim, takvi neidu dalje od osobnog računala

http://prodom.sk/?p=projekty&PHPSESSID=27c1db413d1eb89c89860a624121622d

Offline Juraj Barukčić

• Hero Member
Budem ja pogledao na drugom kompu da li imam neke nacrte. Za AutoCAD su jer sam bio vjezbao prije u AutoCADu, pa ako ih nadjem uploadam ih kome treba.

Offline Goran Kruhonja

• Hero Member
    • ANALYZER - Portfolio
--- brišem!
« Last Edit: November 14, 2011, 03:25:59 PM by Goran Kruhonja »
--