3DHR.net

Construct - GPU renderirani animirani film

Offline blackdragonstory

• Full Member
no, no ljudi pustite čovjeka. nije provjerio činjenice prije što se izbrbljao, i tu bih stao u njegovu obranu
i prosvjetlio vas svojim znanjem  :P
(ak se pitate ko sam sad ja - nebitno)

@blackdragon- to o animaciji i kretanju "robota", bi se trebao upoznati sa klasifikacijom "mehaničkih mašina"- koji se djele na robote, androide i kiborge,  ako te više zanima imaš google

pošto su u filmu androidi- tada je i logično da se kreču kao ljudi

što se tiče zvukova- uvjeren sam da je blakdragon pod dojmom videoigara, filmova, crtića u kojima da nebude tišine , je uvijek zvuk hidraulike, pneumatike, škripanje, lupanje  dok se robot miče

- osim zvukova hodanja metala po drvetu  (ili od čeg su napravljeni ovi u filmu)-  logično je da nema zvuka- zato jer već u današnje vrijeme jednostavni industrijski roboti u auto tvornicama su gotovo nečujni,  pa zamisli kolki je napredak u tehnologiji  ležajeva, mikro-aktuatora, hidropumpi, elektroaktivnih polimera i ko zna čega što pokreće te "robote" u filmu   -  samo se sjeti kolko je tiši ventilator u kompjuteru danas nego prije 10 godina

-nemojte izazivat svađu, odlazit off topic, rastezat priču na 15 strana, nego ljepo čovjeku probajte objasnit,
ak nejde onda odustanite
Hvala na razumijevanju.
Istina je da nisam iz videa skužio da je autor htio prikazati androide,pa sam zato rekao da fale zvukovi.

Hehe,ja radim samo 3D.
A mi ostali radimo kaj? 1D?

Najbolji su mi oni koji npr. nacrtaju loš crtež i kažu ja sam htio da tako izgleda(a očito nije).
Ti s ovim kažeš da je Construct loš crtež (film) a njegovi autori so oni kažu da su baš tak loše to htjeli?

Bilo bi super da se konačno pokrene taj svijet informatike - igara,videa,slika....u HR.

Svijet informatike?

Ali vidio sam da si veliki stručnjak za zmajeve u jednom od tvojih bisera

Ja radim 3D,a ostali mogu raditi animaciju ili bilo šta drugo što je potrebno da se napravi taj video.
Zato sam rekao da je ono samo moje mišljenje.

I ne,ne kažem da je loš.
Nego da uvijek može bolje,te je ponekad dobro vidjeti svoj rad iz perspektive drugih ljudi.

Reagiram malo obrambeno jer mi je bezveze da objavim ja ili neko drugi nekakav uradak na forumu i samo što vidim od drugih ljudi su odgovori tipa : "ovo je super","odličan rad"....
Nema nikakve specifičnosti zbog čega se vama sviđa taj rad,zašto je odličan itd.