3DHR.net

Predobro da bi bilo istinito?

Offline Tomislav T

• Pobjednik natječaja
  • Sr. Member
  • *
Slučajno lutajući netom naiđoh na sljedeću stranicu ( zxaoezeotklcrryo.topjetapps.com) i vrlo vrlo povoljan software raznih kategorija.
npr. http://zxaoezeotklcrryo.topjetapps.com/product/autodesk-maya-2013-64-bit/

Ima tu raznih programa, no nekako mi izgleda predobro da bi bilo istinito. Ima li netko iskustva s tom ili nekom drugom sličnom stranicom?
Nije moguće plaćati paypalom... pa se pitam da li je sigurno kupovati na takvim stranicama.
Without the problem there is no solution...

Offline Dejan Šparovec

• Wielder of the Force
  • Pobjednik natječaja
  • Hero Member
  • *
  • not enough mana
Sjećam se jednog starog threada sa cgtalka gdje je netko pronašao takvu stranicu... našao link: http://forums.cgsociety.org/showthread.php?f=2&t=887943&page=1&pp=15

S takve stranice kupuješ na vlastitu odgovornost, vrlo vjerojatno neka vrsta muljaže...

Mislim da je kod autodeska baš pravilo da moraš kupit od autoriziranog resellera za svoju državu i nakon toga taj kupljeni software smiješ koristit isključivo u toj državi u kojoj je kupljen.

Offline Lewis

• Hero Member
    • Lewis Design
To su ti "fancy" prodavaci wareza :). Sve izgleda pristojno i kao prava trgovina a dobijes zaprzeni Cd/DVD :).

Probaj naci adresu/ime firme, kliknes na "about us" i kad sve procitas i dalje nista neznas niti tko su, gdje su.. ;).
« Last Edit: July 10, 2014, 03:10:16 PM by Lewis »
--------------------------
Lewis
www.lewis.tomsoft.hr
----------------------------

Offline blank...

• Hero Member
Nedavno sam na, čini mi se, cgarchitectu čitao o sličnoj stranici. Zaključak: ako ćeš od njih kupiti možeš slobodno i na torentima kupovati :D

Offline Tomislav T

• Pobjednik natječaja
  • Sr. Member
  • *
Izgleda da na kraju ipak je predobro da bi bilo istinito. :D
Without the problem there is no solution...

Offline Drimarcus

• Full Member
zxaoezeotklcrryo.topjetapps.com

Adresa izgleda kao da je neki ozbiljni shop koji te sigurno nece pokrast.

5175$
269,95 $

Pa zuvci razumno da je nesto snizeno 1900%

Tko god ovako nesto popusi, zasluzio je.