3DHR.net

P: LightWave3D v11

Offline Lewis

• Hero Member
    • Lewis Design
Prodajem original zapakiran DVD Lightwave 3D v11 (dobijete i free upgrade na 11.5 krajem godine kad izadje iz bete). Kutija neotpakirana, serijski broj, licenca/ hardwerski USB dongle sve u paketu jos neregistriran (znaci nema peripetija oko prijepisa licence jer ko ga kupi prvi je vlasnika i sam se registrira kao takav kao prvi vlasnik). S time da NewTek dozovljava prijeps licence ako se nekim slucajem odlucite prodati svoju licencu/dongle i to mozete :).

Znaci konkrento ovo
https://shop.lightwave3d.com/878/purl-lightwave11

moja cijena 7000kn (moze i zamjena za neki hardware) dok inace trenutna online cijena je 1495$/1272 EUR.

ponude na PM ili mail - lewis@tomsoft.hr

P.S. Ova verzija trenutno (v11.0.3) inace se moze koristiti sa hardwerskom licencom (USB dongle ukljucen u kutiju/cijenu) ali i sa softwerskom/digitalnom licencom pa efektivno dobijete dvije verzije za istu lovu jer kao ja jednu korisitm sa dongleom (za fixni komp) a drugi na laptopu sa digitlanom licencom pa nemorma nosit dongle sa sobom na put i slicno . Isto tako licenca/dongle vam je vazeci za MAC & PC te ide u obje inacice 32/64bit tj. sve je ukljuceno u jedan paket.
--------------------------
Lewis
www.lewis.tomsoft.hr
----------------------------

Offline Lewis

• Hero Member
    • Lewis Design
Otislo :).

Ide lock.
--------------------------
Lewis
www.lewis.tomsoft.hr