3DHR.net

Skaliranje i problem sa refleksijom

Offline RSvlado

• Jr. Member
  • **
    • RailWorks HR
Radio sam policu (ona je samo dio scene) ali sam ju napravio preveliku. Nakon skaliranja (object=>Apply=>Scale) na pravu dimenziju desilo mi se sa refleksijom kao na slici (donji dio). Zna li netko što je tome uzrok i kako to popraviti?

Offline Miroslav Brozović

• Moderator
  • Hero Member
  • *
    • Blender.hr
Jesi pronasao rjesenje mozda? Probao sam reproducirati problem al ne dobivam takvi rezultat. Ako nisi rjesio posalji .blend fajl da vidimo

Offline RSvlado

• Jr. Member
  • **
    • RailWorks HR
Ne mogu poslati privitak pa evo LINK MAKNUT NA ZAHTIJEV AUTORA
« Last Edit: September 10, 2011, 03:29:00 AM by Dejan Kober »

Offline RSvlado

• Jr. Member
  • **
    • RailWorks HR

Offline RSvlado

• Jr. Member
  • **
    • RailWorks HR
Bug je izgleda bio u mojoj glavi :-[ Potrebno je bilo potvrditi skaliranje i primijeniti modifier edge split.

P.S. Nadam se da ćete obrisati datoteku koju sam bio dao za download jer je to dio Hi-Fi linije koju sam po komponentama stavio na prodaju...

Offline Dejan Kober

• Administrator
  • Hero Member
  • 3d studio max
    • DD3D Studio
Datoteku na toj stranici di si ju stavio ja ne mogu obrisati, ali mogu maknuti link iz tvog posta (ali to možeš inaće i sam; samo editiraš post)
Malo nas je, a'l nas ima!
DD3D d.o.o.: http://www.dd3d-studio.com/

Offline RSvlado

• Jr. Member
  • **
    • RailWorks HR
Ma OK je. Bio sam zaboravio na ovaj post ali sam se sjetio kada mi je sinoć došla obavijest da je tu datoteku netko skinuo peti put. Tamo sam je obrisao gdje sam je bio stavio. Prvo mi je trebalo vremena da se sjetim šta ona radi tamo.
Eto, hoće to sa godinama... jednostavno zaboravim gdje stavljam stvari  :-[