3DHR.net

3DHR.TV Rhino prezentacije

Offline Ivan Vuzem

• Authorized Rhino Trainer
  • Administrator
  • Hero Member
    • GEM-CAD
Evo, kako uskoro krećemo sa live streamom sa raznim sadržajem, tako i ja planiram podijeliti sa vama ponešto svog Rhino znanja.

Prije svega, htio bih znati koliko bi vas bilo zainteresirano za Rhino sadržaj, pa slobodno napišite ovdje ako ste zainteresirani, i napišite neku temu koja bi vam bila zanimljiva.

Offline Tomislav Klepo

• Full Member
odlično! obzirom da i sam radim u Rhinu već nekoliko godina, ovo mi je vrlo interesantno...

kako sam samo nekoliko puta bio u mogućnosti modelirati aute, onda bi meni to recimo bila zanimljiva tema - a na netu i nisam baš naišao na neki kvalitetan walk-through... ma zapravo, meni je sve super samo da vidim drugačiji pristup radu u Rhinu ;)

keep up the good work  ;)

Offline boris bozic

• Sr. Member
    • borisbozic.net

Offline Tomislav Klepo

• Full Member
meni bi bio grasshoper zanimljiv za vidjeti....

da, slažem se... nisam ga dosad baš imao prilike isprobavati pa ne bi bilo loše i to obraditi

Offline Ivan Vuzem

• Authorized Rhino Trainer
  • Administrator
  • Hero Member
    • GEM-CAD
ja sam automobile modelirao prije dosta vremena, a i imao sam neki svoj ustaljeni workflow koji nije baš bio primjenljiv na svim oblicima, a i tema kao takva je ipak malo opširna.
Ali u svakom slučaju bih mogao napraviti nekakav making of nekog jednostavnijeg automobila, za koji netreba puno vremena.

Što se tiče grasshoppera, što bi vas interesiralo, osnove ili neke kompleksnije vježbe. Kod GH moram ipak napomenuti da ja nisam programer, pa možda neke moje ideje nisu najbolje što se optimizacije tiče, ali funkcioniraju ;)

Offline Tin Talijan

• Global Moderator
  • Hero Member
  • *
  • : I Reject Your Reality and Substitute My Own :
Pozdrav!
Evo, ja sam se u zadnje vrijeme zainteresiro u NURBS modeling pa bi također želio vidjeti jednostavniju izradu auta u Rhinu jer je vjerojatno princip sličan kao i u Mayi.
Hvala!