3DHR.net

3D modeliranje, AutoCAD Architecture - Video tutorial

Vedo_ · 6 · 4182

Offline Vedo_

• Sr. Member
Pozdrav svima, napravio sam jedan mali video tutorial u kojem cu vam pokazati svoj 'workflow', tj. modeliranje u AutoCAD Architecture i onda import u Max itd. Tutorial je stvarno za same pocetnike, ali mislim da mnogi koji modeliraju svoje vile i zgrade u Maxu, da ce rado prebaciti svoj dio modeliranja u AutoCAD Architecture, kako zbog preciznosti, tako i zbog brzine i lakoce. Pricao sam na engleskom, jer sam ga postavio na jos jedan strani forum  ;) Eto, nadam se da ce nekome pomoci, za sve nejasnoce - slobodno pitajte.

Tutorial je 102 MB velik, a kada ga odzipujete je 1,24 GB, pa imajte na umu da imate dovoljno prostora na disku.

http://rapidshare.com/files/351833141/Autocad.rar.html

ili

http://www.megaupload.com/?d=WDN08MX5

« Last Edit: February 20, 2010, 04:00:05 AM by Vedo_ »

Offline Miloš Stojiljković

• Jr. Member
  • **
    • Freelance Archi Viz
Dobar tutorial... Ja nisam upoznat sa modelovanjem u CAd architecture, pa mi je od koristi... ;) TNX!

Mogao bi i da prikazes render proces za kucicu... lepa je atmosfera ;)

Offline Vedo_

• Sr. Member
Kad ugrabim vremena napravit cu video tut sa komplet procesom (Autocad architecture modeliranje, cicanje detalja u Maxu,  VrayProxy, VrayScatter, kamera, svjetlo, mape itd).  ;)

Offline Goran Gržan

• Sr. Member
  • getting there
Kad ugrabim vremena napravit cu video tut sa komplet procesom (Autocad architecture modeliranje, cicanje detalja u Maxu,  VrayProxy, VrayScatter, kamera, svjetlo, mape itd).  ;)

Vedo hvala puno, ovo zaista pomaže. A za taj detaljan tut, tako nešto jako dugo tražim ;)
immortality is living life worth remembering

Offline Vedo_

• Sr. Member
Nema na cemu, ako sta nije jasno slobodno pitaj  ;)
« Last Edit: February 20, 2010, 04:00:58 AM by Vedo_ »

Offline projektant3d

• Newbie
  • *
Pozdrav Vedo_!

Znam da je ova tema postavljena odavno, ali ja sam je tek danas video.

Mene takodje interesuje AutoCAD Architecture video tutorijal koji si postavio na te linkove. Na zalost tamo ih vise nema.

Da li bi hteo da ga negde postavis za download ponovo?

Unapred zahvalan!