3DHR.net

Blender 2.5

tommy5 · 33 · 8894

Offline Anto Matković

• Hero Member
btw, ima li koja novija kolekcija demo fajli.... možda nešto ne-oficijelno .... naravno znam za "regression files", imam ih negdje od naziva "test232" ili nešto....

Offline Damir Prebeg

• Full Member
  • BLENDER
ispravili su link :)
http://www.blender.org/download/get-256-beta/

splash mi je malo mučan :P

Splash screen je u totalnoj banani, odmah sam ga promijenio jer mi je muka gledati ga svaki put kad pokrenem blender.

Offline Milan_St

• Sr. Member
    • 3d art
Mislim da su nesto napomenuli na tu temu vezano za splash screen. Kao ajd ovog puta cemo uzeti neku sliku iz Sintel kolekcije a sledeci put ce biti kao neko takmicenje za splash screen. Nego nema nigde novina koje donose ova verzija, ili sam ja to negde propustio.

Offline tommy5

• Sr. Member
    • tommy5 graphic lab
ovo je samo bugfix relase, 440 komada riješeno

mislim da je spleš od argentinskog dijela durian ekipe

stvarno gadan :)

Offline Milan_St

• Sr. Member
    • 3d art

Offline Damir Prebeg

• Full Member
  • BLENDER
Mislim da su nesto napomenuli na tu temu vezano za splash screen. Kao ajd ovog puta cemo uzeti neku sliku iz Sintel kolekcije a sledeci put ce biti kao neko takmicenje za splash screen. Nego nema nigde novina koje donose ova verzija, ili sam ja to negde propustio.

Nema novina, već neko vrijeme svn je u feature freezeu, a sve što se radi jesu bug fixevi.

Offline Miroslav Brozović

• Moderator
  • Hero Member
  • *
    • Blender.hr
Da, baš sam s Damirom komentirao.. Odlična stvar!
Još dodatno tome da je autor s Kube i kako ima američke sankcije na uvoz robe, problem ima s nabavkom normalnog hardvera koji mi uzimamo zdravo za gotovo a njemu ljudi švercaju robu iz drugih država.. I na kraju uspjeva raditi odlične stvari (ovaj sa scupltingom nije ni prva ni zadnja genijalna stvar koju je napravio)

Offline Milan_St

• Sr. Member
    • 3d art
Nesto kao Zspheres ali za Blender...Bas dobar dodatak to bi trebalo ubrzati modeliranje jos vise, mada meni je i ovakav dosadasnji nacin najbolji do sada, ali posle ovoga, svasta ce biti :)

http://vimeo.com/20774773