3DHR.net

Skice (ima i golotinje)

Guest · 537 · 77444

raw

• Guest
Bok društvo! Mislio sam objavit gotovo, al možda ovako postepeno bude interesantnije. Eto malo prije sam počeo modelirat iz postojećeg base mesh-a glave kojeg odsad koristim za sve portrete, pa ćemo vidjet šta će izaći.

Vidimo se

Od sad je ovo moja crtarica gdje ću objavljivati wip i skice kojima neće biti mjesta u portfoliju, a neke s kojima sam zadovoljan ću ti tamo stavit.
« Last Edit: October 07, 2009, 02:37:42 PM by Dmitrij l'Épée »

Offline Z O X

• Full Member
Bez ikakvih zlih misli, jednostavno moram primjetiti:

Franjo, Franjo!

:-)

Offline Lewis

• Hero Member
    • Lewis Design
je pa i Francek je bio "doktor" ne ? :D

Odlicno izgleda za sad, samo naprijed
--------------------------
Lewis
www.lewis.tomsoft.hr
----------------------------

raw

• Guest
E, dal ja ne uspijevam naći ili stvarno nema više fotki Tuđmana? Ovo radim po svega pet fotki i to vrlo malih, koje sam uspio izguglati, pa puno pogađam  :( Ustvari bi mi najbolje došo neki closeup bez naočala

raw

• Guest

Hvala ti!!!

Nemoj se ljutit za ono na zbrush centrali. Lijen sam bio pa mi je promaklo da ti 100% sličnost nije bila cilj. Sori, i hvala ti na ovom!

Hehe ZOX, kul, hvala i tebi  ;D

Tonco

• Guest
a znaci ti si na zbrushcentral "cherub_rock"
Ma neljutim se ja samo ti je način komunikacije jako loš, moraš imat malo respekta.

raw

• Guest
a znaci ti si na zbrushcentral "cherub_rock"
Ma neljutim se ja samo ti je način komunikacije jako loš, moraš imat malo respekta.

Morat ću se složit s tim. No valja znat da uvijek želim pomoć, nikako odmoć. Dobio sam savjet da treba puno nahvalit prije no što se da kritika, a šta jadan mogu kad mi greška prva upadne u oko. Ja sam zahvalan na takvim kritikama, al nisu svi ko ja kako kaže Larry David :D

Pozdrav i nemoj ništa zamjerit.

Tonco

• Guest
No hard feelings :)
Samo napred nadam se da ces imati više uspjeha nego ja sa američkim predsjednikom.

raw

• Guest
Sumnjam, ali hvala!  ;) Nisam ništa novo radio kako nisam imo boljih referenci, sad nastavljam

Offline Ivica Horvat

• Hero Member
No hard feelings :)
Samo napred nadam se da ces imati više uspjeha nego ja sa američkim predsjednikom.
Kakvog "vise uspjeha"? Pa super ti je ispao:)
Ili sam ja nesto propustio, nisi dobio radno mjesto u
dvorskim kiparima americkog predsjednika?
;)
doh!

Offline JoPPa

• Hero Member
  • .::zanimator::.

InTercepto

• Guest
Ne sviđa mi se model.
Model 3d ili model? :)
Model 3d je dobar pocetak treba jos rada. Anto obama je postigao svoj uspjeh...!