3DHR.net

Odaberite radove za izložbu!! (4.7.2009.)

Offline Ivica Horvat

• Hero Member
Da, slazem se, ali isto neznam formu.
Svakako super kadar sa casom s vinom nije
u istom rangu sa citavim naseljem ili animacijom
karaktera, no necu sad u filozofsko umjetnicke raspre,
dok ne doznamo rezultate... :)
doh!

kizo

• Guest
a istina da se neke radovi nedaju usporedjivati sa drugima, ali po mom misljenju to nebi ni trebao biti slucaj

nakako mi lici bolje da sve to zazivi kao predstavljanje a ne taknicenje odnosno rangiranje

recimo ima radova koji sami po sebi nisu gotove slike nego prikazuju neciju sposobnost u digital sculptingu

uglavnom bilo bi fino znati malo vise kako ce to ici

Offline Miroslav Brozović

• Hero Member
    • Blender.hr
Mislim da budu slike printane na A3, takvi su i okviri i oko 25-30 komada bude.
A u vezi slika, bilo bi puno bolje kad bi se predstavilo čim više članova jer bi se lako cijela izložba mogla popuniti samo s par njih.. A i niko ne veli da postava mora ostati ista za buduće izložbe, ovo počinje ovaj petak pa nema puno vremena za duboko promišljanje :)

kizo

• Guest
sta ce te stampati slike 1280px na a3?

kako nije bilo nikakve diskusije ja sam predpostavio da ste sve fino organizirali :) hah ajde vazno je poceti...:)

InTercepto

• Guest
Ako ce te stampat a3, i ako neke moje udju, javite pa cu poslati vecu resu... imam sve 4k.
Nego, ja nebi da se predstavljaju autori, vec da se vise radovi sortiraju po tematici. Nije poanta u nama nego pokazati gdje se sve i na kakve nacine moze primjeniti 3d grafika.
Zato bi, iako je dobio ban, uvrstio mozda 1 2 rada od Popina kao prikaz matematicki generirane grafike.
Mozda stavit neku podjelu na karaktere, ilustracije, arhitektura, produkt design, abstraktne, matte painting... itd itd.

Offline Valter Zulijani

• Hero Member
    • Visual Lab
Zato bi, iako je dobio ban, uvrstio mozda 1 2 rada od Popina kao prikaz matematicki generirane grafike.
Mozda stavit neku podjelu na karaktere, ilustracije, arhitektura, produkt design, abstraktne, matte painting... itd itd.

evo ja sam isto mislio pa reagirao skoro prije nego što si odgovorio ;))
 pogledaj vrijeme posta

kizo

• Guest
po tamatici....to vam je dobra ideja
a i za popinove radove takojer.....ja sam krenuo stavljati ali m3e ipak povuklo pa sam odustao :)

ipak cini mi se da je malo kasno ova rasprava uletila.....steta bit ce za ubuduce

.....takojer mislim da ni okviri za slike nisu bas naj izbor......nekako bi forex sa zaljepljenim printom bio jeftiniji a i kreativno se da sloziti....opet za u buduce mozda

kizo

• Guest
Valter mozda jos da postoji "likovi" ili digitalna skulptura.....a i apstrakcija nije lose

Offline Valter Zulijani

• Hero Member
    • Visual Lab
Valter mozda jos da postoji "likovi" ili digitalna skulptura.....a i apstrakcija nije lose

dok sam i ovo izvadio - potrošio sam 20-tak minuta...

Offline Valter Zulijani

• Hero Member
    • Visual Lab

.....takojer mislim da ni okviri za slike nisu bas naj izbor......nekako bi forex sa zaljepljenim printom bio jeftiniji a i kreativno se da sloziti....opet za u buduce mozda

ma ne treba biti forex - može i 5mm kapafix, forex loše lijepi ;)

kizo

• Guest
kapafix je jako lomljiv a forex ipak vise izdrzi....pa s emoze ponovo iskoristiti :)

Offline Valter Zulijani

• Hero Member
    • Visual Lab
u svakom slučaju - bez okvira... (za zašitu dovoljno ih je plastificirati mat ili sjajno- ovisno o slici)

InTercepto

• Guest
Za primjer uzmite bilo koji Expose... pogledajte tamo kategorije i samo prekopirajte.