3DHR.net

Modo u Hrvata

danilod · 17 · 5045

Offline Lewis

• Hero Member
    • Lewis Design
My znam za to ali to sto se tamo vidi je cisto nusprodukt (sreca :)) , kaustika kao kaustika jos nije podrzana (nije to jedino ali to mi je onak brzo palo napamet zato sto su useri dosta kukali na forumu ovih godina zasto jos nemaju :)) i mora imati kontrole jer kao i sto vidis radi samo od luminus polygona i slicno a to nije to jer mora raditi i od samih svjetala te imati kontrole itd. itd..
--------------------------
Lewis
www.lewis.tomsoft.hr
----------------------------

Offline Davor Ladavac

• Jr. Member
  • **
Slazem se da mora raditi sa svjetlima, a pogotovo ak neko radi sa photometric lightom (IES lights). Jer imas prave realne parametre od nekog light-a da dobijes neke realno ocekivane rezultate a onda nis od toga (jer ne projeciraju kaustiku). No meni se Modo ipak svidja i posto ja jos puno toga trebam uciti dat cu im vremena da vidim kak ce se stvari razvijati. Nadam se da ce featuree ugradjivati brze nego sto ja ucim i imam potrebu za njima. Jezim se od neergonomskih i ne user friendly programa, jer se radjenjem mesheva bavim svakodnevno i intenzivno (iako u alatu koji je po mnogocemu za to bolji od Moda), a u Modu je to rijeseno odlicno. Za renderer im jos dajem vremena jer ni ja jos sve ne kuzim. :)