3DHR.net

Predstavljanje novih članova

Offline Dejan Kober

• Administrator
  • Hero Member
  • 3d studio max
    • DD3D Studio
Prvo i osnovno, pozdrav svim novim članovima i dobro došli na 3dhr! U ovom topicu čete se moći predstaviti i reći ponešto o sebi, tako da se možemo bolje svi skupa upoznati. Možete napomenuti koji 3d software koristite, od kuda ste ili bilo koji drugi podatak o sebi koji želite podijeliti sa nama  ;D ;D
Na ovom forumu čete imati mogućnost podijeliti iskustva i znanja na polju 3d grafike, postaviti pitanja, tražiti rješenja za eventualne probleme vezane za 3d ili jednostavno tračati o svemu i svačemu.
Možda čete primijetiti da na ovom forumu vlada dosta prijateljsko raspoloženje i opuštena atmosfera, a to je posljedica otvorenosti članova jednih prema drugima i prijateljskih odnosa među istima.

I za kraj još jednom želim izraziti dobrodošlicu svim novim članovima te izraziti nadu da će vam ovaj forum biti dovoljno zanimljiv da bi sudjelovali u njegovom razvoju i razvoju ove naše male 3d zajednice  ;D

Poz. ekipa i tipkamo se  ;D ;D ;D ;D ;D ;D
« Last Edit: August 11, 2008, 02:33:45 PM by Nikša Batinić »
Malo nas je, a'l nas ima!
DD3D d.o.o.: http://www.dd3d-studio.com/

Offline Mate Maksan

• Hero Member
  • fanatic
    • moja birtija
Mene zanima jeli Marku Hrniću Milo što u rodu  ;D ::)

Offline Darko Lukežić

• Newbie
  • *
Neznam baš za te rodbinske vezte ali red je da si predstavim...  ;D

Evo ukratko zovem se Darko dolazim iz Rijeke. Već se par godina bavim modeliranjem većinom amaterski. počeo na 3d studiu 5 a završio na mayi 2008 (go fig  ;D ;D) To bi bilo to...

E da za kraj pozdrav svima iz rijeke  ;D ;D

Offline Ivica Horvat

• Hero Member
Pozz Darko, nastavi sad sa svojim radovima na forumu i galeriji:)
doh!

Offline Dejan Kober

• Administrator
  • Hero Member
  • 3d studio max
    • DD3D Studio
Pozdrav Darko i dobro došao! Nadam se da ćeš se uključiti u ovu našu malu zajednicu ;)
Malo nas je, a'l nas ima!
DD3D d.o.o.: http://www.dd3d-studio.com/

Offline Davor Ladavac

• Jr. Member
  • **
Ja sam se uclanio jos kad sam htio demistificirati "propadanje" Croteam-a. A vjerujem da sam se i tamo predstavio, no evo ipak pozdrav svima koji su zakaceni na CG. Jako mi je bilo drago kad sam vidio da nas u lijepoj nasoj ipak ima vise nego sto sam mislio. Ja se tim poslom bavim oko 4 godine, no sve sto rendam je friski hobi. Rendam i modeliram u Modu, jer su me apsolutno odusevili pristupom i filozofijom rada. Rado bi se jednog dana igrao i sa Maxwellom kad bi naso vremena i konkretnog hardvera. Eto toliko. Jos jednom pozdrav svima 3dhr-asima. 

Offline Marko

• Newbie
  • *
Pozdrav svima.
Moje ime je Marko.Imam 17 god.
Iz Istre sam.Poceo sam modelirat prije nekih godinu dana,za sada sam izmodelirao sve i svasta.
Koristim Lightwave, pokusavam saznat vise o "renderingu" i "animaciji".
Ja i moj frend radimo na modu za Serious sam:the second encounter.Ja radim nove modele,texture itd. a on mape te codove.Mozda uskoro padne neki trailer ;D

Radim za Resurrection Studios.
« Last Edit: October 04, 2008, 03:56:58 PM by Marko »

Offline Lewis

• Hero Member
    • Lewis Design
Dobrodosao Marko, imamo nesto u prirpemi za tebe i Rendering u LWu. samo se jos malo strpi ;).
--------------------------
Lewis
www.lewis.tomsoft.hr
----------------------------

Offline veljko popovic

• Hero Member
  • veljko popovic/lemonade3d/www.lemonade3d.com
    • lemonade3d
dobrodosao!

dali netko zna sta je bilo a ekipom iz cro teama?

Offline Dejan Kober

• Administrator
  • Hero Member
  • 3d studio max
    • DD3D Studio

Offline Branimir Turcic

• Jr. Member
  • **
hej bok!  ;D
ukratko-zovem se Branimir.iz zagreba sam.po struci sam dizajner inerijera.modeliranjem se bavim iz hobija,vec 3 godine.poceo sam u autocadu,pa se prebacio na lightwave.radim i u photoshopu,pomalo ucim 3dmax i mayu(kad stignem) :D radio sam i u zbrushu!!to je sve o meni...nadam se da sam dovoljno rekao(napisao) o sebi
pozdrav 3d artistima

Offline Mate Maksan

• Hero Member
  • fanatic
    • moja birtija

Offline Lewis

• Hero Member
    • Lewis Design
Dobrodosao na 3DHR
--------------------------
Lewis
www.lewis.tomsoft.hr
----------------------------

Tonco

• Guest
Pozdrav svima,
mada sam već godinu dana (mozda i više nešto) na ovom forumu nisam eto stigao da se predstavim, pa koristim ovu priliku.
Dakle zovem se Anto Juričić svojim prijateljima poznatiji kao Toni i 3D-om se bavim otprilike koliko sam dugo na ovom forumu(malo višse od godine). Nastanjen sam u Novom Travniku (BiH) i momentalno bildam svoje 3D vještine kako bih jedan dan ukoliko mi se posreci mogao raditi na nekim popularnim projektima u domeni video igara i filma.
Toliko od mene.
L.P.